Zwiedzaj Polskę z MOYA i zdobądź Skodę Kamiq w nagrodę

Osoby biorące udział w konkursie mają szansę wygrać wiele atrakcyjnych nagród, takich jak bony zakupowe na stacjach MOYA, vouchery na wakacje, aparaty cyfrowe, rowery, a także główną nagrodę - samochód Skoda Kamiq. Konkurs rozpoczął się 14 lipca i potrwa do 3 września tego roku.

W ramach letniej kampanii, ogólnopolska sieć stacji paliw MOYA oferuje swoim klientom specjalne wakacyjne promocje. Użytkownicy aplikacji mobilnej Super MOYA mogą teraz tankować z rabatem do 40 gr za litr paliwa. Ale to nie wszystko, bo właśnie rozpoczyna się konkurs "Odkrywaj Polskę z MOYA". Aby wziąć udział, wystarczy zakupić co najmniej 25 litrów paliwa na dowolnej stacji MOYA lub dokonać zakupów o wartości minimum 15 zł w Caffe MOYA lub 20 zł w sklepie przy stacji. Należy zarejestrować otrzymany paragon na stronie www.odkrywajpolske.moyastacja.pl i wybrać miejsce na mapie Polski, podając uzasadnienie.

W sumie można wygrać ponad 2 tysiące nagród, w tym bony do wykorzystania na stacjach MOYA, vouchery do Sun&Snow, aparaty cyfrowe Canon Zoemini S2 oraz rowery Kross Evado. Nagrody będą przyznawane na koniec każdego tygodnia, przez cały czas trwania konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie głównej nagrody, samochodu Skoda Kamiq, odbędzie się 20 września tego roku.

Jako wynik konkursu powstanie unikalna mapa Polski MOYA, na której zostaną oznaczone miejsca zaproponowane przez zwycięzców wraz z ich komentarzami, które będą zachęcać do odwiedzenia tych lokalizacji. Mapa będzie regularnie aktualizowana na stronie konkursowej, aby każdy mógł skorzystać z inspiracji do aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Na stronie www.odkrywajpolske.moyastacja.pl można znaleźć więcej informacji oraz regulamin konkursu "Odkrywaj Polskę z MOYA".

MOYA to sieć stacji paliw

Wszystkie stacje paliw MOYA znajdują się w każdym województwie, przy głównych trasach tranzytowych, lokalnych drogach i w miastach. Oferują one paliwa najwyższej jakości, takie jak benzyna 95, 98, LPG oraz standardowy i premium olej napędowy - ON MOYA Power.

Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają możliwość korzystania z dystrybutorów paliw, które umożliwiają szybkie tankowanie, a także dostęp do coraz bardziej popularnego płynu AdBlue.

Dla klientów flotowych dostępny jest program MOYA Firma, który umożliwia dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna MOYA Firma pozwala na skuteczne zarządzanie flotami samochodowymi. Niektóre stacje MOYA są wyposażone w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory i odkurzacze. Stacje w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Wszystkie paliwa oferowane na stacjach MOYA są zgodne z aktualnymi normami dotyczącymi jakości paliwa i obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Niezależny program badania paliw - TankQ, gwarantuje jakość paliw na stacjach MOYA.

O serwisie

Strona poświęcona jest tematyce sportowej. Zapraszamy do lektury naszych artykułów, z których dowiesz się wszystkiego o akcesoriach treningowych, a także w jakiej odzieży poczujesz się najlepiej uprawiając ulubione aktywności. 

kontakt@7minutowy.pl.pl

Galeria