Eobuwie.pl rozpoczyna nową kampanię reklamową, w której promuje buty do biegania po asfalcie dla osób, które mają pasję do biegania

Sesja zdjęciowa z wideo została zrealizowana w Warszawie z powodu miejskiej dżungli, która jest często jedynym otoczeniem biegowym dla wielu z nas. Bieganie po mieście, po twardym, asfaltowym podłożu wymaga specjalistycznego obuwia, które zapewni amortyzację, będzie lekkie i zapobiegnie kontuzjom.

W kampanii eobuwie.pl pojawi się między innymi nowy model buta do specjalnych zadań od marki adidas - Ultraboost Light. Jest to najlżejszy model z linii Ultraboost, a jego tajemnica tkwi w podeszwie środkowej wykonanej z pianki o 30% mniejszej wagi niż w poprzednich modelach. Lekka podeszwa zewnętrzna zapewnia doskonałą przyczepność w różnych warunkach pogodowych i na różnych nawierzchniach. Buty ASICS DYNABLAST™ 3 są idealne dla sportowców, którzy potrzebują wygodnego obuwia do biegania na asfalcie i treningu. Miękka dzianina zapewnia doskonałe dopasowanie, komfort i wentylację. Amortyzacja FLYTEFOAM™ BLAST daje uczucie skakanki podczas biegu.

Bieganie po twardym asfalcie w mieście wymaga specjalnego obuwia

Mizuno Wave Neo Wind to nowy but do biegania od japońskiej marki sportowej Mizuno. Jest lekki i dynamiczny, idealny do biegania po twardych nawierzchniach. W podeszwie znajduje się lekka pianka Mizuno ENERZY Lite, która zapewnia dużą amortyzację, lekkość i wysoki zwrot energii.

Kampania eobuwie.pl pokazuje, że aktywność w mieście to nie tylko siedzenie w kawiarniach czy chodzenie po restauracjach. Sklep online zachęca do wyboru odpowiedniego obuwia do biegania po asfalcie i podbijania miejskich ścieżek. Specjalistyczne buty sprawią, że każde wyjście na miasto będzie prawdziwą przyjemnością – zapewnia eobuwie.pl.

O serwisie

Strona poświęcona jest tematyce sportowej. Zapraszamy do lektury naszych artykułów, z których dowiesz się wszystkiego o akcesoriach treningowych, a także w jakiej odzieży poczujesz się najlepiej uprawiając ulubione aktywności. 

kontakt@7minutowy.pl.pl

Galeria